4 Temmuz 2012 Çarşamba

L E B E D O S

İzmir'in Menderes ilçesine bağlı Gümüldür Köyünde çok uzun yıllardır güler yüzlü çalışanları ile hizmet vermekte olan kampımız LEBEDOS TATİL KÖYÜ yenilenen yüzü siz değerli konuklarını ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.
Kafeteryanın Görünüşü


Hizmet Alanlarımız
Kamping Alanı
Kafeterya
Restorant
Market
Soyunma Kabinleri
Duşlar
Bulaşıkhane
Çamaşırhane
Plaj


     Kampımızda çadır ve karavanınız ailecek harika bir tatil geçirebilirsiniz. Kamp alanı içerisindeki elektirik direklerinden alabileceğiniz elektiriği buzdolabı ve aydınlatmanızda kullanabilirsiniz.

     Kampımız bünyesindeki uygun fiyatları ile hizmet veren marketimizden bütün alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Gün içinde sürekli taze gelen ekmek ihtiyacınızı, günlük gazete ve diğer ihtiyaçlarınızı geç saatlere kadar açık olan marketimizden karşılayabilirsiniz.

      Yine kamp alanımız içerisinde bulunan kafeteryamız'da soğuk içecekleriniz eşliğinde denizi seyredip, dostlarınız ile hoş sohbetler yapabilirsiniz. Kafeteryamız bünyesindeki değişik içkileri tadabilir, mutfağımızdan ağzınıza layık, AKÇAABAT KÖFTE ve LAZ BÖREĞİ gibi spesiyallerimizden tadabilirsiniz.

     Kafeteryamıza ait olan sahildeki istasyon'dan faydalanıp, gün ve gece boyunca mehtabı seyrederek içkilerinizi yudumlayabilirisniz. Kafeteryamıza ait olan şezlong ve gölgeliklerden faydalanıp, denizin tadını çıkarabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder